Strona głowna  /  Aktualności  /  ŚLUBOWANIE
ŚLUBOWANIE
data dodania: 2019-10-22 18:08:55

We wtorek 22.10.19 w naszym przedszkolu odbyło się ważne wydarzenie, a mianowicie pasowanie nowych przedszkolaków. Wszystkie grupy zaprezentowały specjalnie przygotowane na ten dzień wiersze i piosenki. Nasi nowi przyjaciele pięknie recytrowali i śpiewali. Największymi oklaskami nagrodzono nasze Sarenki czyli najnowszą a zarazem najmłodszą grupę. Po cześci rozrywkowej nastąpiła tak wyczekiwana część oficjalna, czyli pasowanie. Pani Dyrektor po złożonym przez dzieci "zaprzysiężeniu" ślubowała swoją magiczną kredką każdego nowego przedszkolaka, a wychowowawczynie wręczyły dyplomy i drobne upominki. Na spotkanie przybyli specjalnie zaproszeni goście tj .Wójt Gminy Rokiciny, Dyrektor Szkoły Podstawowejz oraz przedsztawilciel Koła Łowieckiego Kuropatwa którzy zostawili dla naszych podopiecznych niespodzianki w postaci książek. Po występach wszyscy nasi nowi wychowankowie wraz z opiekunami udali się na słodki poczęstunek.

Wszystko świetnie się udało i śmiechu i łez nie brakowało !!! .

I DZIEWCZYNY I CHŁOPAKÓW WITAMY W GRONIE PRZEDSZKOLAKÓW

Zdjęcia pod linkiem: https://photos.app.goo.gl/ZZauFNDHHrHgwyN86