Strona głowna  /  Aktualności  /  WARSZTATY PLASTYCZNE
WARSZTATY PLASTYCZNE
data dodania: 2019-11-25 18:45:35

25 listopada najastarsza grupa czyli "Misie" miała okazję uczestniczyć w warsztatach plastycznych prowadzonych przez p.Katarzynę Szpilkowską-Samosiej (ilustratorkę, absolwentkę ASP, artystka). Warsztaty były wynikiem wspólpracy z Widzewskim Domem Kultury 502 w ramach udziału w projekcie "Mały Książkomaniak".

"Misiaki" mialy okazję stać się ilustratorami książki o kredkach. Samodzielnie wykonały ilustarcje do wspólnego dzieła tworzonego przez dzieci z województwa łódzkiego. Dzieło będzie można obejrzeć w Internecie (szczegóły podamy wkrótce). Starszaki opisały swoje dzieła i zaprezentowały swoje kartki do książki. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe książeczki- w końcu to projekt czytelniczy, więc kształtowanie postawy czytelnika naszym głównym celem :)

Zdjęcia pod linkiem:https://photos.app.goo.gl/wZMiLapoXxKfj3yv7