Strona głowna  /  Aktualności  /  JASEŁKA
JASEŁKA
data dodania: 2019-12-18 20:17:12

17 stycznia spotkaliśmy się z naszymi podoipiecznymi i ich rodzinami aby wspólnie pokolędować i obejrzeć Jasełka przygotowane przez grupę "Misiów". Jasełka nawiązywały do klimatu góralskiego, bo zarówno i stroje, jak kolędy i pastorałki miały taki akcent. Dzieci przy skocznych rytmach piosenek Arki Noego opowiedziały historię narodzin Jezusa oraz przekazały najważniejszą intencję świąt ...czyli pamięć o naszych najbliższych, o czasie spędzonym w rodzinnym gronie.

Po przedstawieniu Pani Dyrektor złożyła wszystkim zgromadzonym życzenia świąteczne oraz zaprosiła do wspólnego wigilijnego poczęstunku. Pyszne potrawy przygotwały nasze panie kucharki, a cudowne wypieki nasi rodzice.

Wszystkim życzymy zdrowych i spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych - Życzy dyrekcja, grono pedagogiczne oraz wszyscy pracownicy przedszkola

Zdjęcia pod linkiem:https://photos.app.goo.gl/yVwULceiu2XhYZ8K6