Strona głowna  /  Aktualności  /  WYCIECZKA DO CZARNOCINA
WYCIECZKA DO CZARNOCINA
data dodania: 2020-01-30 17:17:03

28 stycznia zaraz po powrocie z ferii zimowych nasze przedszkolaki z grup: Misie, Wiewiórki oraz Jeżyki wybrały się do Szkoły Podstawowej w Czarnocinie aby obejrzeć przedstawienie dla dzieci pt."Leśne przygody". Zaproszenie dostaliśmy od Gminy Rokiciny, która sponsorowala bilety, a samo przedstawienie przygotowało Polskie Towarzystowo do Walki z Kalectwem. Bohaterami bajki byli między innymi wilk, zając i leśniczy, a głównym wątkiem był problem zaśmiecania lasu. Przedstawieniu towarzyszyło wiele efektów specjalnych, które bardzo spodobały się naszym dzieciakom. Radosnemu nastrojowi pomagały wesołe piosenki śpiewane przez aktorów oraz komiczne momenty ucieczki zająca przed wilkiem. Przedszkolaki zgodnie potwierdziły, że nieżle się ubawiły :)

Zdjęcia pod linkiem:https://photos.app.goo.gl/hhSE1CRZ7mLAkz1F7