Strona głowna  /  Aktualności  /  Przekazuję informację uzyskaną od Kierownika GOPS w Rokicinach
Przekazuję informację uzyskaną od Kierownika GOPS w Rokicinach
data dodania: 2020-04-07 11:57:46

Przyznanie pomocy dla rodziny, w której dziecko nie uczęszcza do szkoły z powodu jej zamknięcia w związku z sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rokicinach informuje, że w związku z sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Co-2 w okresie zamknięcia placówek edukacyjnych, w których stołówka szkolna jest nieczynna i dziecko/uczeń nie spożywa posiłków istnieje możliwość przyznania pomocy w formie świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności albo świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych – dotyczy dzieci dożywianych – przyznanych decyzją GOPS-u w Rokicinach. .

W tym celu należy kontaktować się telefonicznie z pracownikiem socjalnym, który udzieli informacji na temat sposobu załatwienia sprawy – nr telefonu 44 719-59-56.

Dyrektor Przedszkola

Marta Włodarczyk